Gym Rewards @İCO

Gym Rewards @İCO
ICOKim istemez ki sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak? Birçoğumuz kanepeden kalkmaya bile üşeniyoruz. Her hafta kendimize egzersize başlamak için söz verip üç gün sonra pes etmiyor muyuz? Yıllardan beri öğretildiği üzere ‘Hareket hayattır’ ve şimdi de blockchain teknolojisini kullanıp egzersiz yaparak kriptopara kazanmaya ne dersiniz? Uzun süredir spor yapmaya başlamak için beklediğiniz kıvılcım GYM Rewards ile yanacak. İhtiyacın olan motivasyonu GYM Rewards’ ta bulacaksın.

Bu proje hedeflerinin, insanların egzersiz yapmalarını ve para kazanarak sağlıklı olmalarını, her gün kendileriyle ilgilenmelerini teşvik etmek olduğunu açıklıyor. Aynı konseptte çok fazla proje var. Fakat GYM Rewards onların hepsinden çok farklı.

GYM Rewards uygulaması kripto para birimi sektöründe yenilikçi bir kavramdır. Uygulama, her türlü sahtekarlıktan tam güvenlik sağlayan blockchain teknolojisi ile desteklenmektedir. Uygulama, kullanıcılara spor salonlarında egzersiz yaparken kripto para birimini kullanma fırsatı verir.

Kripto para biriminin madenciliği artık egzersiz faaliyetlerinize bağlı. Ne kadar fazla egzersiz yaparsanız, o kadar çok GYM rewards uygulamasına sahip olursunuz. Uygulama geliştiricisi, kripto para biriminin madenciliğinin çeşitli şeyler kullanılarak manipüle edilebileceğini fark etti. Büyük ölçekli kuruluş, piyasadan daha fazla kripto para birimini toplamak için madencilik çiftliğini çalıştırabilir. Fakat GYM uygulama geliştiricisi, çözümü Kriptopara madenciliği için insan vücudunu kullanmakta buldular. GYM rewards uygulaması, kullanıcıların verilerini izlemek ve kaydetmek için mükemmeldir. Kişinin egzersiz yaparken yaptığı faaliyetleri kaydeder ve kişiye kriptopara olarak ödül verir.

GYM Rewards, ABD’deki en önemli spor salonlarından bazılarıyla ortaklıklar kurdu ve diğer ülkelerin de bu durumu takip etmesini bekliyor. Buna ek olarak, uygulama platformun verimliliğini artırmaya ve faydalanma erişilebilirliği sağlamayan bir Ethereum sözleşmesi ve tokenı tarafından desteklenmektedir.

Website: https://gymrewards.io/

Bounty: https://bountyhive.io/join/GymRewards

Merculet ICO REVIEW - Nhận miễn phí token Merculet dự án tiềm năng - Get free Merculet token
ICO
Merculet ICO REVIEW – Nhận miễn phí token Merculet dự án tiềm năng – Get free Merculet token

Merculet ICO REVIEW – Nhận miễn phí token Merculet dự án tiềm năng – Get free Merculet token #merculet #ico #icoreview =============== +website : http://merculet.io +WhitePaper: -Soon- +link bounty : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3169855.0 my bitcointalk profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1900658

Cryptocurrency Communities And Why They’re Important For ICO Marketing
ICO
Cryptocurrency Communities And Why They’re Important For ICO Marketing

Cryptocurrency Communities And Why They’re Important For ICO Marketing

Interview with CEO of GFC-Greek Food Corridors E-Auctions
ICO
Interview with CEO of GFC-Greek Food Corridors E-Auctions

Interview with CEO of GFC-Greek Food Corridors E-Auctions